Pomoc


 • CENA

  Co je zahrnuto v ceně?
  Zobrazená cena zahrnuje cenu pokoje a doplňky, které jsou uvedeny v názvu.Všechna zařízení hotelu jsou uvedena na stránce hotelu.Upozorňujeme, že hotel si může za některé doplňkové služby (SPA, parkování) účtovat poplatek

  Mohu v hotelu platit v hotovosti?
  Platbu pokoje je třeba provést ihned po příjezdu do hotelu, a to způsobem, který hotel běžně využívá.Pokud budou vyžádány údaje o vaší kreditní kartě, budou sloužit pouze jako garance a pokoj budete moci zaplatit způsobem, který hotel běžně využívá.

  Co znamená procento, které je uvedeno vedle ceny?
  Na našem portálu je vedle ceny umístěno kolečko obsahující procento.Představuje to slevu na pobyt přes noc, kterou pro vás portál Dayuse.com získal.

  Je uvedená dayuse cena pro 1 nebo 2 osoby?
  Všechny dayuse ceny uvedené na našem portálu jsou pro 1 nebo nanejvýš 2 osoby.


 • ZMĚNY / ZRUŠENÍ

  Jak zjistím, že moje rezervace bylo potvrzena?
  Poté, co vyplníte rezervační formulář, zobrazí se stránka s potvrzením.Následně obdržíte e-mail nebo textovou zprávu (v závislosti na způsobu komunikace, který jste si při rezervaci zvolili) obsahující údaje a číslo vaší rezervace.

  Mohu svou rezervaci zrušit?
  Ano, a je to snadné!Svou rezervaci můžete až do poslední chvíle zrušit zdarma*.Připravte si číslo své rezervace a klikněte zde pro její zrušení.Zrušení můžete provést také prostřednictvím vašeho účtu na portálu dayuse.com.Vám i hotelu zašleme e-mail s potvrzením o zrušení rezervace.Pokud svou rezervaci nezrušíte a do hotelu se nedostavíte, budeme vaši rezervaci považovat za „No show“ (host se nedostavil) a při své příští rezervaci na našem portálu budete potřebovat kreditní kartu. Údaje o kreditní kartě budou sloužit jako garance pro vaše příští rezervace.Svou rezervaci nerušte přímo v hotelu, zrušení je třeba provést prostřednictvím našeho portálu nebo kontaktováním služeb zákazníkům na následujícím čísle:0203 318 4677.Jinak toto zrušení nebude považováno za platné.*S výjimkou pobytů přes noc

  Jak změním datum rezervace?
  Chcete-li změnit datum své rezervace, stačí se přihlásit ke svému účtu nebo kliknout na odkaz v potvrzujícím e-mailu a můžete provést jakékoli změny.


 • REZERVACE

  Jak fungují dayuse časové úseky?
  Čas přihlášení a odhlášení se liší v závislosti na organizaci hotelu; jsou uvedeny na stránkách hotelu a nelze je měnit.Váš pokoj nebude dostupný před časem přihlášení a následně jej musíte uvolnit před časem odhlášení.Pokud se vám příslušný časový úsek nehodí, vyberte si jiný hotel, který vám bude lépe vyhovovat, nebo nás kontaktujte.Čas příjezdu, který jste uvedli v rezervaci, je orientační a můžete samozřejmě přijet dříve/později, nicméně nezapomeňte na stanovené časy přihlášení/odhlášení.

  Mohu provést dayuse rezervaci zasláním e-mailu?
  Rezervace nelze provádět zasláním e-mailu.Při vyplňování rezervačního formuláře budete požádáni o zadání osobních údajů.Chcete-li provést rezervaci, můžete nás samozřejmě kontaktovat telefonicky.Předtím, než nám zavoláte, se ujistěte, že máte k dispozici svou e-mailovou adresu a mobilní telefon.

  Kde najdu číslo své rezervace?
  Všechny informace o vašich budoucích rezervacích najdete na svém on-line účtu.Pokud účet ještě nemáte, kontaktujte naše služby zákazníkům, kde vám požadovanou informaci poskytnou.Číslo rezervace je rovněž uvedeno v e-mailu/textové zprávě, kterou jste obdrželi ihned poté, co byla rezervace zpracována.

  Proč vám během rezervace přijde textová zpráva?
  PIN kód, který byl prostřednictvím textové zprávy zaslán na vaše telefonní číslo, slouží pouze k potvrzení rezervace, nejedná se o číslo rezervace.O poskytnutí tohoto kódu nebudete nikdy požádáni a nelze jej použít za účelem zrušení rezervace.Textová zpráva s PIN kódem je odeslána okamžitě.Pokud zprávu neobdržíte, chvíli počkejte nebo nás kontaktujte.Pokud zprávu neobdržíte, jedná se pravděpodobně o chybu na straně vašeho operátora.


 • PODMÍNKY

  Chcete-li provést rezervaci na našem Dayuse portálu, musíte být starší 18 let.Pokud bude mít pochybnosti o vašem věku, hotel vás může požádat o předložení dokladu totožnosti.Toto pravidlo platí pro všechny osoby, kterých se tato rezervace týká.

  Mohu provést rezervaci pro 3 osoby?
  Ne, pokoje jsou pouze pro 1 nebo 2 osoby.Pokud se dostaví více než 2 osoby, hotel může rezervaci zrušit.Pokud potřebujete provést rezervaci pro více než 2 osoby, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

  Je rezervace diskrétní?
  Formulář, který při provádění rezervace vyplňujete a který ukládá vaše údaje, je kompletně zabezpečen.Můžete provést kontrolu (url začíná na https) a požádat o potvrzení také svůj prohlížeč.Pokud provádíte rezervaci, která vyžaduje zadání údajů o kreditní kartě, přenos je systémem automaticky šifrován.K těmto údajům nemají přístup ani zaměstnanci společnosti Dayuse.Tyto údaje budou zlikvidovány 5 dní po provedení rezervace.

  Co je zákaznický účet pro?
  Účet zákazníků je váš osobní prostor Dayuse.com. Najdete zde svou minulost, budoucnost zlato Zrušeno výhrady (s výjimkou těch, bez připojení ke svému účtu) a můžete spravovat své oblíbené hotely. Najdete zde také veškeré informace concernant postupy odstoupení nebo změnu rezervace.


 • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

  Mohu provést dayuse rezervaci za účelem fotografování?
  Ano, je to možné. Některé hotely takovéto žádosti přijímají.Pošlete nám prosím předem seznam hotelů, které byste si rádi rezervovali (e-mailem nebo telefonicky) a my ověříme, zda některý z těchto hotelů může vaší žádosti vyhovět.

  Jak zjistím, jestli hotel nabízí parkování?
  Některé hotely parkování nabízí, zdarma nebo za poplatek.Informace o parkování najdete na stránce hotelu na našem portálu v sekci vybavení.Můžete se také zeptat na recepci při příjezdu do hotelu.

  Mohu podat stížnost?
  Společně se svými partnerskými hotely usilovně pracujeme na tom, aby váš dayuse pobyt byl co nejpříjemnější.Potíže se nicméně mohou vyskytnout.V takovém případě vyplňte náš formulář stížnosti v sekci Kontakt.Nezapomeňte uvést také číslo rezervace.

  Mimosmluvní fotografie.


 • Jste manažerem hotelu a chcete s námi zahájit spolupráci?

  Chcete, aby vás kontaktoval zástupce Dayuse a poskytl vám informace o spolupráci s naším portálem?Vyplňte níže uvedený formulář: uveďte webovou stránku hotelu, počet pokojů a další údaje, které by pro nás mohly být užitečné.

 • Kontaktovat tiskové oddělení

  Jste novinář a rád byste obdržel náš soubor informací pro média nebo požádal o jiné informace o naší společnosti?Vyplňte níže uvedený formulář.

 • Účetní oddělení

  Jste naším partnerem a přejete si kontaktovat naše účetní oddělení?Vyplňte níže uvedený formulář.

1 Dayuse, 1 000 možností


Objevte potěšení z pobytu v hotelu během dne s Dayuse.com
Opravdová pohoda

Nejde jen o pokoj: spa, bazén, restaurace, posilovna, asistenční služby...

Obchodně

Lepší než kancelář: dobře vybavený pokoj v unikátním prostředí

Relaxace

Pohodlí krásného, tichého pokoje

9:00 17:00
-34% 3000 Kč za noc
2000 Kč
Prague Marriott Hotel
Nové Město
Prague Marriott Hotel
Oslavujete?Proč nevyzkoušet soukromou terasu luxusního hotelového pokoje? Opravdová pohoda
 
9:00 22:00
-51% 4129 Kč za noc
2040 Kč
987 Design Prague Hotel
Nové Město
987 Design Prague Hotel
10:00 17:00
-74% 5200 Kč za noc
1360 Kč
Hotel Golf Prague
Motol
Hotel Golf Prague
 
Vyzkoušejte pro příští obchodní schůzku něco nového! Obchodně
9:00 16:00
-28% 2750 Kč za noc
2000 Kč
Design Metropol Hotel
Staré Město
Design Metropol Hotel
 
Intimní hnízdečko na pár hodin. Relaxace

Na stránkách Dayuse.com bylo vytvořeno více než jeden milion rezervací a stránky se chlubí více než 5 000 hotely v 25 zemích

Váš dayuse, kdekoli si přejete