Naše historie
Dayuse.com je první stránka, který nabízí hotelové pokoje přes den.

Její zakladatelé David Lebée, 29, Eugénie Lebée a Thibaud D’Agrèves, ji poprvé zprovoznili v roce 2010. David Lebée tehdy pracoval jako ředitel velké skupiny pařížškých hotelů a často dostával dotazy na denní pobyt. Hosté si chtěli zamluvit pokoj jen na několik hodin, což jim ale tradiční organizace nenabízely. Proto byla vytvořena stránka Dayuse.com.

NAŠE POSLÁNÍ

Již od svého založení se společnost snaží umožnit denní pobyt většímu počtu hostů. Dayuse.com přináší svým zákazníkům možnost využít přes den hotelový pokoj a další služby tradičně k dispozici pouze hostům, kteří zůstávají delší dobu.

NAŠE SLUŽBY

Zpřístupněním hotelových služeb většímu počtu lidí mění Dayuse.com celý obor, který se musí přizpůsobit novému mobilnímu způsobu života. Nyní můžete hotelové prostory využít pro práci, malé odpočinutí nebo, jak my říkáme, „denní dovolenou“, kdy využíváte služby luxusních hotelů za přijatelnou cenu (speciální pokoje, pokojová služba, spa atd.).

Dayuse.com optimalizuje tradiční hoteliérství a o svých výhodách přesvědčuje stále více a více hlavních hotelových značek i nezávislých hotelů, které jej považují za příležitost přizpůsobit se potřebám zákazníků a za nový zdroj příjmů.

ÚSPĚCH A LA FRANÇAISE

Na konci roku 2015 náš startup obdržel 15 milionů euro od společností VCs Idinvest Partners a Partech Ventures, včetně známých investorů jako Paul Dubrule (spoluzakladatel společnosti Accor), Cédric Barbier (zakladatel Lesjeudis.com) a Charles Petruccelli (ex-prezident American Express Travel). Od té doby se Dayuse.com rychle stal přední společností denních pobytů a zažívá exponenciální růst. Momentálně se může pochlubit více než 4 000 partnerskými hotely, a online nebo jako aplikace je k dispozici v 22 zemích.

Klíčová role v proměně dnešního hoteliérství přinesla Dayuse.com pozici jednoho z hlavních hráčů na celém trhu.

1 Dayuse, 1 000 možností


Objevte potěšení z pobytu v hotelu během dne s Dayuse.com
Opravdová pohoda

Nejde jen o pokoj: spa, bazén, restaurace, posilovna, asistenční služby...

Obchodně

Lepší než kancelář: dobře vybavený pokoj v unikátním prostředí

Relaxace

Pohodlí krásného, tichého pokoje

10:00 17:00
-74% 5200 Kč za noc
1360 Kč
Hotel Golf Prague
Motol
Hotel Golf Prague
Oslavujete?Proč nevyzkoušet soukromou terasu luxusního hotelového pokoje? Opravdová pohoda
 
9:00 16:00
-23% 2584 Kč za noc
2000 Kč
Astoria Hotel
Staré Město
Astoria Hotel
8:00 22:00
-39% 4323 Kč za noc
2673 Kč
Boutique Hotel Jalta
Nové Město
Boutique Hotel Jalta
 
Potřebujete na pár hodin klidnou kancelář? Obchodně
10:00 17:00
-35% 1931 Kč za noc
1264 Kč
Pytloun City Boutique Hotel
Perštýn
Pytloun City Boutique Hotel
 
Intimní hnízdečko na pár hodin. Relaxace

Na stránkách Dayuse.com bylo vytvořeno více než jeden milion rezervací a stránky se chlubí více než 5 000 hotely v 25 zemích

Váš dayuse, kdekoli si přejete