Právní upozornění
Editor portálu: dayuse.com
DAY USE SAS s kapitálem ve výši 80.684 EUR
Manažer zveřejňovaného obsahu:M. David LEBÉE
Obchodní rejstřík:Paříž 524 948 924
SIRET :52494892400039
SIC kód:7311Z

Duševní vlastnictví:Autorská práva 2011, 2012, 2013.Všechna práva vyhrazena.Jakékoli použití na jiných webových stránkách nebo reprodukování pro komerční účely nebo přenos jsou přísně zakázány.

Deklarace CNIL :V souladu s ustanoveními zákona č. 78-17 ze dne 6. ledna 1978 o výpočetní technice, souborech a svobodách, podléhá automatizované zpracování registrovaných údajů vytvořených prostřednictvím webové stránky deklaraci CNIL (Commission Nationale de l'Informatique et des Libertés), která vydala potvrzení pod číslem 1530424 dne 7. září 2011.

Právo na přístup a opravu:Na tomto portálu mohou uživatelé zveřejnit své osobní údaje, které mohou být automaticky zpracovány.V tomto případě mají osoby, jejichž osobní údaje jsou shromažďovány, právo na přístup, změnu, opravu a odstranění těchto údajů, a to v souladu se zákonem 78-17 o údajích, souborech a svobodách ze dne 6. ledna 1978 (článek 34).Chcete-li toto právo využít a obdržet údaje, které o vás shromažďujeme, napište nám na adresu společnosti DAY USE SAS, 5 rue Rochechouart, 75009 PARIS, FRANCIE nebo e-mailem tak, že kliknete na záložku KONTAKT.Pokud jsou údaje zveřejněné na tomto portálu osobního charakteru, uživatelé je musí užívat v souladu s aktuálními předpisy a doporučeními CNIL.

Soukromí vyhrazených sekcí:Přístup k vyhrazeným sekcím je zabezpečen, což zajišťuje důvěrnost údajů poskytnutých za účelem provedení online akcí (nákupní objednávka).

CPoužití souborů cookies na tomto portálu:Během vyhledávání je lze využít k ukládání oblíbených hotelů, pokud si to budete přát.Jsou uloženy po dobu jednoho roku a lze je odstranit v nabídce Nastavení ve vašem prohlížeči.

E-mailová adresa: Využíváním našich služeb nám poskytujete svou e-mailovou adresu. Váš předběžný souhlas bude získán předtím, než vám e-mailem zašleme nabídku produktů nebo služeb (zasílání novinek), a to v souladu se zákonem ze dne 21. června 2004 o službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce. Můžete nás rovněž kdykoli požádat, abychom příslušnou e-mailovou adresu přestali používat pro komerční účely, a to tak, že zrušíte odběr těchto služeb v sekci ZASÍLÁNÍ NOVINEK nebo nám napíšete na následující adresu: DAY USE SAS, 5 rue Rochechouard, 75009 PARIS, FRANCIE.

Autorská práva:Fotografie, videa a texty jsou vlastnictvím jejich autorů.

Umělecký ředitel:Eugénie Lebée

Foto kredit Daniel Lebée:Hôtel George Sand, La Maison Montparnasse, Ideal Hôtel Design, Hôtel Belfast, Hôtel des Grands Hommes, Hôtel de Castiglione

Váš dayuse, kdekoli si přejete

 
Zrušit